07.06.2019 НОВА РЕДАКЦІЯ ДОГОВОРУ НА ПОСЛУГИ З ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Нова редакція договору на послуги з водопостачання та водовідведення

Слід зауважити, що відповідно до статті 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Відповідно до п. 3 розділу 6 Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (який набув чинності 01.05.2019 року), договори про надання комунальних послуг, укладені до введення в дію цього Закону, зберігають чинність на умовах, визначених такими договорами, до дати набрання чинності договорами про надання відповідних комунальних послуг, укладеними за правилами, визначеними цим Законом. Такі договори мають бути укладені між споживачами та виконавцями комунальних послуг протягом одного року з дати введення в дію цього Закону.

Таким чином ТОВ «КОМУНСЕРВІС» повідомляє, що в період з 01.05.2019 року до 01.05.2020 року  проводиться робота щодо переукладання договорів на житлово-комунальні послуги у відповідності нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

З новою редакцією договору на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення Ви можете ознайомитися на сайті ТОВ «КОМУНСЕРВІС» та в Громадському центрі Совіньйону.

← Все новости