13.06.2022 34 КОПІЙКИ, БІЛЬШ НІЖ 20 ТП, БЛИЗЬКО 2000 АБОНЕНТІВ ТА МАЙЖЕ ПІВМІЛЬЙОНА БОРГУ.

34 КОПІЙКИ, БІЛЬШ НІЖ 20 ТП, БЛИЗЬКО 2000 АБОНЕНТІВ ТА МАЙЖЕ ПІВМІЛЬЙОНА БОРГУ.

На территорииії Совіньйона працюють більш ніж 20 трансформаторних підстанцій, які потребують щоденного обслуговування та які цілодобово забезпечують світлом близько 2-х тисяч абонентів,
не зважаючи на важке становище та скрутні обставини в країні. Кожна з цих ТП утримується за рахунок 34 копійок. Вони додатково нараховуються до вартості тарифу електропостачання за кожний спожитий кіловат.

Варто відмітити , що також за рахунок електроенергії утримуються всі КНС та ВНС на теріторії житлового масиву. Сьогоднішній тариф на водопостачання та водовідведення, якій не змінювався протягом трьох років, не покриває повністю всіх витрат на їх обслуговування та утримання. Але за цей період вже в третє збільшувався тариф від «Інфоксводоканалу» та розмір мінімальної заробітньої платні.

Також варто відмітити, що наразі загальна сума заборгованості щодо обслуговування електромереж складає близько півмільйона гривень. Ми сподіваємось на ваше розуміння. Якщо електромережі не будуть утримуватись за рахунок цих 34 копійок, то постачання електроенергії до кінцевого абонента може бути під питанням.

34 копійки - багато це чи мало вирішувати вам. Але треба розуміти, що повний комплекс послуг, який докладніше представлен в нашому ВІДЕОРОЛІКУ, безкоштовним бути не може.

З повагою,
ТОВ «Комунсервіс».← Все новости